GET THE LOOK – Sportowy Casual

najk

Pora na naszą propozycję dla Panów! Jak powszechnie wiadomo mężczyznom nie łatwo się odnaleźć w dżungli mody i kolorów. Dlatego też najczęściej stawiają na klasykę.

Aby ułatwić Panom poruszanie się, po tej jakby nie było kobiecej tematyce, przedstawiamy naszą stylizację, w której główne skrzypce grają dodatki. Mocno akcentowane, klasyczne i z pazurem. A co najważniejsze ogniste!

Dlatego też przedstawiamy naszą klasyczną stylizacje z dodatkiem sportowej czerwieni. Podstawą tej propozycji są tradycyjne spodnie firmy TIMBERLAND. Wysoka jakość wykonania oraz lekkie i wytrzymałe materiały zapewniają lekkości i komfort użytkowania.

 

Drugim podstawowym elementem przedstawianej przez nas kompozycji  jest bluza marki Reebok. Zapinana na suwak, z kapturem oraz funkcjonalnymi kieszeniami zyska przychylność każdego mężczyzny.

 

 Legendarny już model butów NIKE, pierwszy na którym pojawiło się słynne logo. Wysokiej jakości produkty zapewnią wygodę a co najważniejsze optymalną oddychalność. Połączeniu modelu ikony z klasyczną czerwienią bez wątpienie nie pozostanie niezauważone.

Ogniem tego zestawu są obok butów są czerwone dodatki. Ostatnim elementem proponowanej przez nas stylizacji jest czapka firmy New Era, z logo nieśmiertelnej drużyny  NBA Chicago Bulls. Nie lada gratka zarówno dla fanów koszykówki mody oraz snapback’ów. Idealne a zarazem mocne dopełnienie każdej stylizacji.

Obok takiej stylizacji na pewno nie da się przejść obojętnie! Panowie mogą być pewni, że na pewno zostaną zauważeni! Z naszym małym przewodnikiem Panowie na pewno nie zginą w dżungli mody.

 

Zobacz produkty w GaleriaMarek.pl!

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze