Alicia Keys&Reebok Classic – kolekcja FW13/14

Alicia Keys x Reebok Classic

Zobaczcie jak gwiazda poradziła sobie w roli projektantki!

Artystka ponownie brała udział w tworzeniu sportowych butów z linii Classic. To już trzecia wspólna kolekcja Alicii Keys i marki Reebok. Sprawdźcie, jakie są efekty tej wyjątkowej współpracy.

Kolekcja FW 13/14 to odzwierciedlenie osobowości artystki. Jej energia i talent idealnie pasują do filozofii marki, która chce dotrzeć do aktywnych kobiet realizujących siebie i swoje pasje. Propozycje, które znajdziecie w tej linii to połączenie sportowej funkcjonalności i kobiecego wdzięku. Keys razem z zespołem projektowym marki Reebok postanowiła wykorzystać niezwykle modny w ostatnich sezonach patent – ukrytą platformę, dzięki której sneakery na takim podwyższeniu optycznie wydłużają sylwetkę.

 

Choć nie jest to nowy pomysł, to trend bardzo mocno zaistniał w kolekcjach topowych marek. Nie wszyscy są zachwyceni sportowymi koturnami, ale dla aktywnych kobiet, które chcą dodać sobie kila centymetrów wzrostu, jest to bardzo ciekawa alternatywa. Do wyboru mamy kilka wzorów i wersji kolorystycznych. Materiały jakie zostały wykorzystane to zamsz, skóra, grube płótno, nylon oraz materiał przypominający skórę węża.

 

Skąd pomysły na taką kolekcję? Jak tłumaczy Alicia inspirację do stworzenia autorskiej linii znalazła w Nowym Jorku, muzyce, której słucha, modzie i przyjaciołach. Piosenkarka dodaje, że przede wszystkim chciała stworzyć  produkt, dzięki któremu kobiety będą mogły poczuć się atrakcyjnie i pewnie.

 

Co sądzicie o tej współpracy? Czy kolekcja sprostała Waszym oczekiwaniom?

Zobaczcie buty z kolekcji w GaleriaMarek.pl:

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze