Buty Reebok Freestyle świętują swoje 30. urodziny.

reebok freestyle

W tym roku Reebok z dumą świętuje 30. urodziny butów Freestyle – jednego z najbardziej kultowych modeli marki.

Od swojego debiutu w 1982 roku buty Reebok Freestyle – znane także jako model „54.11” – zdobyły szturmem świat fitnessu i ulicznej mody…

Jako pierwsze na świecie wysokie za kostkę buty do aerobiku łączące wsparcie, stabilność i świetny wygląd, Freestyle były propozycją butów do ćwiczeń, które nie uznawały kompromisu w dziedzinie stylu – one celebrowały styl!
Z zaokrąglonym noskiem, smukłą linią i bardzo dobrze znanymi wąskimi paskami na rzepy wokół kostki, buty Reebok Freestyle stały się ukochanym elementem garderoby wielu kobiet w latach 80. Zawdzięczały to m.in. szerokiej palecie kolorów, która pojawiła się w zaledwie kilka lat od momentu ich oficjalnego wprowadzenia na rynek.

Na jubileuszowy rok 2012 Reebok przygotował dwa wyjątkowe rocznicowe modele butów Freestyle Hi.
Inspirowany perłami, które tradycyjnie symbolizują 30. rocznicę i zaprojektowany z połyskującej skóry, piękny model Freestyle Anniversary and Olympic Crème został zwieńczony na górze „magicznym lustrem”, które nadaje mu luksusowy i uroczysty charakter.

Tłoczone wykończenie cholewki naśladuje muszlę ostrygi, z której wydobywa się perłę. Język butów ozdobiono bogato tłoczoną etykietą zawierającą informację o rocznicowym charakterze butów, który podkreślono też w błyszczącym nadruku na pięcie oraz na satynowym materiale wewnątrz buta.

Drugi specjalnie zaprojektowany model – Anniversary and Black powstał pod wpływem inspiracji butelką uroczystego szampana. Metalicznie połyskujący nubukowy but w ciemnym kolorze gravel zaakcentowano złotym kolorem tłoczonej cholewki.

Perłowe zwieńczenie logo umieszczonego na obu specjalnych modelach Freestyle dopełnia zdobień stworzonych na 30. urodziny kultowych butów.

Zobacz dostępne modele butów Reebok w GaleriaMarek.pl: https://galeriamarek.pl/reebok,marka,RE/

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze