Converse i Marimekko – kolorowy duet na wiosnę i lato

Converse Marimekko

Współpraca marki Converse z legendarną firmą tekstylną Marimekko, znaną z jaskrawych kolorów i charakterystycznego wzornictwa, została uwieńczona stworzeniem niezwykłej kolekcji butów ozdobionymi słynnymi motywami – falistymi wzorami Lokki i kwiecistymi Unik. Chuck Taylor All Star i Jack Purcell nasycone barwami i kultowymi nadrukami. To Converse Premium…

Słynna firma z Finlandii, którą rozpropagowała ikona mody Jackie Kennedy, to klasyka stylu. Marka, która początkowo zajmowała się głównie wystrojem wnętrz, podbiła świat designu i mody. Jej twórczynie, projektantki Maija i Kristina Isola stworzyły rozpoznawane na całym świecie nasycone kolorami roślinne i geometryczne wzory. Pokochali je miłośnicy mody i pokochała je marka Converse.

We współpracy z Marimekko powstały kolorowe Chuck Taylor All Star w dwóch wersjach. Pierwsza z nich ozdobiona została niebieskimi kwiatami, drugą zaś pokryto różowymi i pomarańczowymi falistymi paskami. Projektantki stworzyły również dwie wersje butów Converse Jack Purcell. Pierwsza została ozdobiona wzorem Unikko – dużymi kwiatami w kolorze czerwonym. Druga to buty pokryte falistymi, białymi i granatowymi paskami. Obie wersje łączy charakterystyczny „uśmiech” Jack Purcell na nosku buta.

Converse chętnie współpracuje ze znanymi projektantami, tworząc swoje produkty PREMIUM – wyjątkowe i najbardziej oryginalne modele, które zachwycają fashionistów. W nadchodzącym sezonie Converse i Marimekko – kolorowy tandem na wiosnę i lato.

Buty Converse z motywami Marimekko już niedługo w GaleriaMarek.pl !

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze