Jeremy Scott pokazał wiosenno-letnią kolekcję dla adidas Originals

jeremy-scott

Na tę prezentację czekaliśmy kilka lat. Jeremy Scott, zakręcony modowy wizjoner, po raz pierwszy zdecydował się pokazać w Polsce kolekcję stworzoną dla marki adidas Originals. Prezentacja odbyła się podczas łódzkiego Fashion Week Poland. Jeremy jak zawsze zaskoczył wszystkich… ale tym razem nie tylko projektami ciuchów i butów, ale również formą samej prezentacji. Na wybiegu impreza…

Jeremy przewrócił wszystko do góry nogami. Projektant słynący z niebanalnych pomysłów i zaskakujących rozwiązań, postanowił zamiast na klasyczny pokaz, zaprosić wszystkich na skrzydlate party. Tym razem to nie wybieg a trybuny przyciągały uwagę zgromadzonych gości. Wszyscy wyposażeni w skrzydła, znak rozpoznawczy projektanta, imprezowali na catwalku, a ciuchy i buty umieszczone zostały w specjalnie podświetlanych ramach na widowni, bo właśnie tam wśród ludzi, zdaniem Jeremy’ego, jest ich miejsce. Projektant od zawsze podkreślał, że szczególnie lubi tworzyć nie na wybiegi ale na ulice, na których moda zaczyna żyć. I tak było podczas pierwszego polskiego pokazu.

Gwiazdy, cekiny i goryle..

Jeremy Scott lubi sięgać do rozpoznawalnych symboli pop-kultury. W najnowszej kolekcji widać akcenty amerykańskiej flagi oraz muzyki country. Nie brakuje w niej także frendzli, cekinów i oczywiście skrzydeł na butach czy skórzanych kurtkach. Hitem tej kolekcji mają szansę być buty z gorylkami.

Teraz już tylko czekamy, jak nowa kolekcja wyjdzie na ulice.

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze