Kolekcja PUMA na sezon wiosna/lato 2012

PUMA_moda_lato_2012

Najnowsza kolekcja PUMA na sezon wiosna/lato 2012 została zaprojektowana specjalnie z myślą o tych, którzy chcą być fashion w każdym momencie. Czy to na siłowni czy w gronie znajomych wiosenno/letnia zawartość szafy składa się z kombinacji strojów odpowiednich na każdą okazję…

Jest to stylowe połączenie sportu i mody. Najnowsza kolekcja oferuje szeroką paletę kolorów i wzorów, modnych i eleganckich dodatków oferując szeroką gamę akcesoriów, obuwia i odzieży.

Kolekcja tego sezonu wykonana jest z wysokiej klasy ekologicznej bawełny, uprawianej w Afryce, nie poddawanej dalszej obróbce chemicznej, z ekologicznych materiałów takich jak poliester pochodzący w 100% z recyklingu. Śmiała kolorystyka oraz odważne grafiki i eleganckie wykończenia sprawiają, że kolekcja jest naprawdę wyjątkowa.

Kolekcja ta akcentowana jest śmiałymi detalami i wykończeniami. Buty Puma ozdobione są eleganckimi, skórzanymi wstawkami, odzież natomiast stylowymi wykończeniami. Wysublimowane, świeże kolory, doskonała jakość materiałów oraz nowoczesne grafiki PUMA nadają całości niepowtarzalny look.

 

Zobacz oryginalny salon Puma w GaleriaMarek.pl: http://galeriamarek.pl/

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze