Lacoste – zaproszenie do gry miejskiej

lacoste Brier

Inspiracją dla najnowszej kolekcji obuwia Lacoste jest miejskie boisko. Lacoste przywraca miasta do życia i zamienia metropolie w przestrzeń niekończących się możliwości. Scenerią dla tej kolekcji są betonowe balustrady i metalowe poręcze, które świetnie kontrastują z odcieniami jesieni – takich jak zardzewiałem czerwienie, brązy, ciemne i mroczne błękity…

To tegoroczna definicja miejskiego szyku. Plus mix tkanin, które sprawią, że nie tylko nie zmarzniesz, ale jak zawsze, będziesz świetnie wyglądać.

Prawdziwy, zimowy grzejnik, Brier, to lekki, ocieplony kozaczek. Wykonany z najlepszego zamszu, zawija się wokół stopy i kończy czterema, stylowymi, rozpinanymi guzikami.  Idealnym dopełnieniem wizerunku buta jest delikatnie wyhaftowany przy piętach krokodyl Lacoste.

Delevan równoważy tradycyjny, elegancki styl  z modną kolorystyką. To idealne połączenie miejskiego outdooru i  szyku. Luksusową skórę podkreślają kontrastowe, czerwone sznurowania.

Połączenie skóry z innymi materiałami to tegoroczny hit jesieni. Ma być elegancko i wygodnie. Plus biała podeszwa – muste have na sezon jesień/zima 2011/20112.

Zerubia – ten figlarny, miejski kozaczek, to synonim idealnego buta zimowego. Lakierowana powłoka chroni stopy i pięty przed wilgocią. Kolorowa, wykładana cholewka, dodatkowo ocieplona, ujawnia klasyczny branding –ponadczasowego krokodyla Lacoste –symbol luksusu i mody.

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze