Lekkość na wagę złota – adidas adizero Feather 2

bieganie

Dla tych którzy chcą być jeszcze szybsi i skuteczniejsi, adidas przygotował superlekkie buty adizero Feather 2.  To najlżejsze buty treningowe, które pomagają sportowcom na całym świecie poprawiać swoją formę i wyniki…

Adidas adizero Feather 2 są kompatybilne z osobistym urządzeniem treningowym adidas miCoach SPEED_CELL™. Urządzenie zapamiętuje do ośmiu godzin treningu, wliczając w to: czas biegu, przebyty dystans, średnie tempo, maksymalną prędkość a także liczbę sprintów. Statystykami ze swoich treningów możesz dzielić się i rywalizować z przyjaciółmi. Ciekawe, kto będzie najszybszy spośród Twoich znajomych?

 

Z technologicznej strony adizero Feather 2 posiadają połączoną bezpośrednio z podeszwą, specjalną platformę SPRINTFRAME, która redukuje znacząco wagę buta jednocześnie zachowując ważne atrybuty wydajności, takie jak komfort i przenoszenie energii z podłoża.

 

Buty wyposażono również w bezszwową, lekką konstrukcję cholewy SPRINTWEB, która zapewni Ci maksymalny komfort, wsparcie i przewiewność. Inne technologie, które posiadają adizero Feather 2 to: umieszczony w przodzie buta adiPRENE®+ i gumowa podeszwa adiWEAR zapewniająca butom dłuższą żywotność i lepszą przyczepność do podłoża.

Adidas adizero Feather 2 ważą tylko 190 g (męskie 42 2/3) lub 160 g (damskie 38 2/3). Jego technologiczne i sportowe zalety możecie również odnaleźć w kolcach sprinterskich adidas adizero Prime (99 g przy rozmiarze 42 2/3), w których o medale Igrzysk Olimpijskich będą walczyć sportowcy adidas m.in:  Yohan Blake, Jessica Ennis i Tyson Gay.

Zobacz modele butów adidas adizero dostępne w GaleriaMarek.pl >> http://galeriamarek.pl/

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze