Marka O’Neill już w GaleriaMarek.pl!

oneill nowa marka

To obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek lifestyle pochodzących z USA. Pozytywny, sportowy look reprezentowany przez O’Neill trafił do młodych, dynamicznych osób, które lubią energetyczny design i sprawdzone wzornictwo. Kliknijcie po więcej tutaj.

 

Kolejny przykład obrazujący amerykański sen o sukcesie. Kiedy Jack O’Neill w 1952 roku otworzył w garażu swój pierwszy sklep, nie przypuszczał, że jego pomysł rozwinie się aż do takich rozmiarów. To właśnie projektantom tej marki zawdzięczamy upowszechnienie kombinezonów z pianki, które stały się podstawą wyposażenia każdego surfera.

 

5 lat od momentu założenia, firma przeniosła się do Santa Cruz, w Kalifornii – miejsca, nieodłącznie związanego z surfingiem. Choć pomysł z neoprenowymi piankami pozwoliłby na utrzymanie firmy w świetnej kondycji, to O’Neill nie ustawał w wysiłkach, aby oferta jego marki była unikatowa i cały czas aktualizowana.

 

Aby umożliwić jeszcze bardziej komfortowe uprawianie sportów wodnych osobiście testował swoje produkty zanim trafiły do surf-shopu. Robił to z takim poświęceniem, że w trakcie jednej z takich przygód stracił oko.

 

Innowacja, świeże pomysły, pozytywny design – tak w skrócie można opisać produkty marki. Z czasem O’Neill wyszedł daleko poza schemat producenta odzieży dla surferów. Amerykański brand z powodzeniem wprowadził do swojej oferty odzież i akcesoria dla narciarzy i snowboarderów, co zdecydowanie zwiększyło zasięg marki. Zaśnieżone stoki okazały się być równie dobrym miejscem na kolorowy, oryginalny look.

Jeśli jeszcze nie skompletowaliście stroju na stok, to macie świetną okazję. Zapraszamy do salonu markowego O’Neill.

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze