Męska kolekcja obuwia Timberland – sezon AW13

timberland męskie

„Best Then, Better Now” – to motto przyświecające marce w sezonie jesień/zima 2013.

Timberland równo 40 lat temu zaprezentował światu słynnego Żółtego Buta. Od tego czasu, linia obuwnicza brandu powiększyła się o mnóstwo nowoczesnych, precyzyjnie wykonanych modeli. Nową kolekcją firma powraca do korzeni, nie tracąc tym samym stylu, który udało jej się wypracować.

Moda w wielkim mieście

Buty, którymi podbijesz wielkie metropolie, pozostają proste i klasyczne, ale jednocześnie bardzo współczesne. To mieszanka wyrafinowania i wytrzymałości. Jako typowe buty miejskie, łączą w sobie uniwersalność i trwałość. Piękna skóra i profilowana podeszwa oddają hołd klasycznemu wzornictwu marki Timberland, zaś podwójne przeszycia w wybranym modelach nadają im współczesnego charakteru.

Nie taka zima zła!

Podobne wartości przyświecają marce przy projektowaniu butów na zimę. Modele z nowej kolekcji łączą komfort i odporność na trudne warunki pogodowe. Dzięki wysokiej jakości skórze pochodzącej z najlepszych garbarni, modele te nie tylko pomogą Wam oprzeć się mroźnym, polskim zimom, ale także sprawią, że przez te kilka chłodniejszych miesięcy będziecie czuć się równie stylowo, co wiosną i latem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją butów Timberland dostępną w GaleriaMarek.pl. Jesteśmy przekonani, że najnowsza oferta marki przypadnie do gustu każdemu wymagającemu mężczyźnie XXI wieku.

 

Zobacz salon Timberland w GaleriaMarek.pl: https://galeriamarek.pl/timberland/

Podobne wpisy

Komentarze

  • olo 4 listopada 2013 o 12:08

    raz a dobrze – dlatego lubię Timbki.

  • Dodaj komentarz

    Najpopularniejsze