Najmodniejsze zimowe akcesoria dla kobiet

szalik i czapka zimowa

Kobiety są bardzo wybredne, jeśli chodzi dobór zimowych akcesoriów. Czasem trudno jest samej wybrać odpowiedni fason czapki, który pasowałby nie tylko do naszego kształtu twarzy, ale również do włosów oraz urody. Dlatego stworzyliśmy zestawienie najmodniejszych modeli akcesoriów zimowych, które pomoże Wam pokonać wszelkie trudności na zakupach. Czytajcie i inspirujcie się!

 

Wybierając odpowiednią czapkę, szalik lub rękawiczki, po pierwsze patrzymy na kolor. Ważne, aby pasował do reszty naszej zimowej garderoby. Jeśli Twoja ulubiona zimowa kurtka jest w mocnym, oryginalnym odcieniu zadbaj o to, aby dodatki były nieco bardziej stonowane. Jeśli jednak wybrałeś model w klasycznej czerni lub w ponadczasowych szarościach, możesz zaszaleć! Ciekawą ofertę kolorowych czapek prezentuje m.in. marka O’Neill, która pozwala nam eksperymentować z modą. Pompon, a może zwykła beanie – to już zależy tylko od Ciebie.

czapka o neill

czapka o neill

Jeśli chodzi o rękawiczki i szalik, to należy się kierować nie tylko kolorem, ale również naszą wygodą. Pamiętaj, aby wszystkie akcesoria zimowe, które zdecydujesz się nałożyć, pasowały do siebie. Nie można dopuścić do sytuacji, kiedy każdy element „żyje własnym życiem”. To wprowadza chaos i psuje całą stylizację. Jeśli chodzi o wygodę, warto wybierać szaliki z takich materiałów, które nie będą nas drapały i podrażniały naszą skórę. Każdy z nas ma pewnie niemiłe doświadczenia z dzieciństwa, kiedy to mama kazała nam chodzić w swetrze, który „kuł” J. W przypadku szalików i rękawiczek, tu również warto zajrzeć do oferty marki O’Neill. Oprócz tego modne i stylowe propozycje prezentuje także brand Timberland, adidas lub Lotto.

rekawiczki timberland

szalik timberland

 

Pamiętaj, że podstawową zasadą udanej stylizacji jest umiar w dobieraniu dodatków. Zadbaj o to, aby Twoje akcesoria zimowe łączyły się w jedną całość i optymalnie dopełniały cały strój.

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze