Najnowsze trendy ECCO na sezon Wiosna / Lato 2012

ecco


Futurystyczne kontrasty

By zobaczyć, w jakim kierunku podąża moda high-street, wystarczy spojrzeć na futurystyczną kolekcję ECCO Wiosna/Lato 2012. W niej został przedstawiony energiczny styl życia Kopenhagi, położonej na północy stolicy najstarszego królestwa na świecie. Kolekcja inspirowana jest miejscem…

w którym kultura, architektura, barwy i smaki płynnie łączą bogatą przeszłość z zamiłowaniem do ciągłych innowacji. Spodziewajcie się kontrastów, soczystych barw, trendowych połączeń detali, najnowszych technologii, wysokiej jakości materiałów – czyli  kolekcji wyznaczające nowe style życia i mody.

Piękno  natury

Gdy bujne duńskie lasy zmieniają się na wiosnę, chłodny krajobraz przeradza się w tętniący życiem zielony ocean roślinności. Czerpiąc inspirację z tej niesamowitej metamorfozy, projektanci ECCO stworzyli linię obuwia i akcesoriów o organicznych kształtach i inspirowanych naturą barwach: nasyconej zieleni mchu, czerwieni jesiennych liści oraz ciemnym brązie połączonym z rudą czerwienią, śliwkowym fioletem i musztardową żółcią.

Nowoczesny romans

Wiosną i latem ucieknij z miasta, by odwiedzić uroczy wiejski krajobraz Danii. Łagodne barwy ciągną się aż po horyzont, tworząc idealną scenerię dla wycieczek przez pola kukurydzy i malownicze stare wioski. Odkryj piękną, kobiecą kolekcję łączącą miękkość z siłą, a zabawę z determinacją.

Zobacz kolekcję Ecco w GaleriaMarek.pl : https://galeriamarek.pl/ecco,marka,EC/

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze