Nowa kolekcja ECCO BIOM TERRAIN!

ecco biom

„Ecco – the outdoor world’s best kept secret!”

 

Zdecydowanie podpisujemy się pod hasłem duńskiej marki. Po raz kolejny buty trekkingowe Ecco zaskakują nową jakością i świetnym designem. Zobaczcie jak powstawała wyjątkowa linia obuwia Biom Terrain, która wzmacnia stopy i dolne mięśnie nóg.

Jeśli regularnie bywacie w górach, lubicie wysiłek fizyczny i nie rezygnujecie z niego nawet, gdy pogoda temu nie sprzyja, to powinniście sprawdzić jesienną kolekcję brandu. Zadaniem kolekcji Biom Terrain jest wsparcie naturalnego ruchu stopy przy dużym wysiłku i zmiennych warunkach atmosferycznych.

Obuwie do lekkiej wspinaczki i trekkingu wykorzystuje najlepsze rozwiązania profesjonalnych butów przeznaczonych do użytkowania w trudnym terenie. Warto zwrócić uwagę na wzmocnioną piętę i partię palców, wytrzymałą, wodoodporną cholewkę ze skóry naturalnej czy wstawki z Kevlaru – innowacyjnego, lekkiego i odpornego na zarysowania materiału.

 

Oprócz funkcjonalności i systemu Biom Natura Morion, zapewniającego stopom wsparcie i amortyzację, kolekcja ujmuje dyskretnym designem bazującym na kontrastowych, kolorowych elementach.

 

Zobaczcie materiał, w którym dowiecie się jak powstawały buty z linii Biom Terrain:

http://www.youtube.com/watch?v=sWTADauFsWM

Sprawdź najnowsze buty Ecco dostępne w GaleriaMarek.pl.

Podobne wpisy

Komentarze

  • emi 27 listopada 2013 o 08:29

    najlepsze ! podeszwa niebieska 🙂

  • Dodaj komentarz

    Najpopularniejsze