GET THE LOOK – praktyczny, sportowy look.

kurtka

Panowie, mamy dla Was zestaw, który w warunkach jesiennych sprawdzi się idealnie!

Nie obawiajcie się łączenia kolorów i zabawy trendami. Proste i sprawdzone elementy sprawią, że jednocześnie będziecie świetnie wyglądać i czuć się bardzo komfortowo.

Najważniejszym elementem setu jest kurtka Nike. Funkcjonalna i wytrzymała, równie dobrze może być wykorzystana podczas jazdy na snowboardzie i na nartach. Fani sportów zimowych docenią takie rozwiązania jak: kieszeń na gogle, śnieżny pas, wygodny kaptur, czy regulowana szerokość rękawów. Atutem kurtki jest także jej militarny kolor, który ułatwi dopasowanie butów i innych dodatków.

 

W zestawie postawiliśmy na buty Adidas, które są wiernym odwzorowaniem modelu królującego na boiskach do koszykówki w latach 60. Klimat vintage przełamaliśmy nowoczesnymi dodatkami: czapką New Era z nowej kolekcji brandu oraz pomarańczowymi słuchawkami Skullcandy, modelem HESH 2.0, jednym z najpopularniejszych wśród propozycji amerykańskiej marki.

Nasz set, to idealny i praktyczny miejski zestaw. Ten uniwersalny, lifestylowy look sprawdzi się w wielu sytuacjach. Razem, czy osobno, każdy z tych elementów prezentuje się znakomicie.

Zobacz produkty w GaleriaMarek.pl!

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze