Rockport – nowy brand w GaleriaMarek.pl

rockport

Czy musimy wybierać pomiędzy eleganckimi a wygodnymi butami? Odpowiedzią na to pytanie są produkty Rockport, które są już dostępne w GaleriaMarek.pl

Co wyróżnia produkty tego brandu? Rockport, od początku istnienia, wierny jest bardzo ambitnym założeniom. Ponad 40 lat temu założyciele marki, Saul L. Katz i jego syn Bruce Katz, postawili sobie za cel połączenie stylowego i  klasycznego wzornictwa butów miejskich z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi zarezerwowanymi do tej pory dla sportowców. I tak w 1971 roku w Marlborough, Massachusetts powstała firma Rockport, która z powodzeniem produkuje obuwie i prowadzi sklepy w Stanach Zjednoczonych i 66 innych krajach na całym świecie. W 1985 została wykupiona przez Reebok, a obecnie jest częścią firmy Adidas.

Czego można się spodziewać po produktach marki? Na pewno wysokiej jakości materiałów i designu, który sprosta oczekiwaniom wymagających i aktywnych klientów. Buty Rockport to stylowe wzornictwo, które sprawdzi się zarówno podczas intensywnego dnia w pracy, weekendu za miastem, jak i na wieczornej imprezie. To propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy w swojej szafie lubią mieć sprawdzone i uniwersalne rzeczy, na których zawsze mogą polegać. Jednak to co przede wszystkim wyróżnia buty Rockport, to użycie unikalnego systemu amortyzacji, który zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu urazów, minimalizując ryzyko kontuzji przedniej części stopy i umożliwiając lepsze wybicie.

 

Te buty to inwestycja, którą warto przemyśleć.

Zobacz salon Rockport w GaleriaMarek.pl: https://galeriamarek.pl/rockport/

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze