Rockport – synonim komfortu w stylowym wydaniu

buty rockport

Wychodząc na imprezę, na nogach masz stylowe szpilki, a w torebce wygodne baleriny na zmianę? Kochasz eleganckie czółenka, ale nie wyobrażasz sobie spędzić w nich całego dnia? Marka Rockport doskonale zna potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy poszukują złotego środka między elegancją a wygodą.

Idea wygody
Historia tej amerykańskiej firmy sięga aż lat 30. XX wieku, jednak idea od początku aż po dziś pozostała niezmienna: stworzyć buty, które będą maksymalnie komfortowe. Zastosowanie w obuwiu casualowym i eleganckim technologii, które dotychczas stosowano wyłącznie w obuwiu sportowym stało się przełomem. Dzięki temu Rockport zyskał ogromną popularność i wielu stałych klientów na całym świecie. Prawdziwym hitem tej marki okazał się zaprojektowany w 1983 roku model DresSports. Te eleganckie buty dla mężczyzn wyposażono w sportową podeszwę, która zapewniała świetną amortyzację i maksymalną wygodę. Właśnie w DresSportsach w 1990 roku wiceprezes Rockporta przebiegł nowojorski maraton, a w 2009 wyczyn ten powtórzyło ośmiu profesjonalnych biegaczy.
buty,casual,rockport-total-motion,34691869-big
Technologie w służbie modzie
Jedną z kultowych kolekcji marki Rockport jest Total Motion®, w której znajdziemy obuwie maksymalnie elastyczne i idealnie dopasowujące się do stopy. Odpowiednią miękkość zapewnia wykorzystanie naturalnej skóry wysokiej jakości, zaś specjalny bieżnik podeszwy gwarantuje maksymalną stabilność. Równie dużą popularnością cieszy się kolekcja Seven to 7, w której zastosowano systemy  ADIPRENE® oraz ADIPRENE®+, które amortyzują i dynamizują krok. Bolesne otarcia? Nie w czółenkach od Rockporta. Wyściółka NanoGlide delikatnie otula stopy i redukuje tarcie, zapewniając maksymalną wygodę.
buty,casual,rockport-sto7h95-color-block-pump,38880713-small
Buty jak nowe!
Pomimo że marka Rockport największą sławę zyskała dzięki komfortowemu i jednocześnie eleganckiemu obuwiu, to w jej ofercie znajdziemy niezwykle praktyczne buty na co dzień. Lubisz, gdy Twoje obuwie wygląda nienagannie? Marka Rockport posiada całą kolekcję mokasynów i trampek, które bez obaw możesz wyprać w pralce automatycznej. Nosisz je, potem wrzucasz do prania, a po chwili Twoje buty są jak nowe!
buty,casual,rockport-cm-boat-shoe,34691853-big
W Polsce marka Rockport jest dopiero odkrywana. Szukasz naprawdę wygodnego, porządnie wykonanego obuwia? Zobacz kolekcje Rockporta, które sa dostępne są m.in. na GaleriaMarek.pl. Jeśli skusisz się na chociaż jedną parę, na pewno szybko kupisz kolejną!

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze