Tommy Hilfiger – kolekcja FW13/14

tommy hilfiger

Studencki styl rodem z prestiżowych uniwersytetów Ivy League to motyw przewodni kolekcji Tommy Hilfiger FW13/14.

Propozycje renomowanej marki z pewnością spodobają się fanom amerykańskiego szyku i elegancji rodem z lat 60., przełamanego współczesnym luzem.

W nowej kolekcji dominują klasyczne modele wełnianych, dwurzędowych płaszczy i marynarek z dużymi kołnierzami. To doskonałe propozycje dla wielbicieli kultowych kratek i pepitek, które w tym sezonie przeżywają wielki powrót. Pojawiły się zarówno w wersji klasycznej, czarno-białej, jak i w typowej dla Hilfigera gamie kolorystycznej, bazującej na beżach, granacie i odcieniach bordo. Nieodłącznym elementem uniwersyteckiego stylu są wełniane swetry, dlatego nie mogło ich zabraknąć w kolekcji Tommy Hilfiger. Królują modele w jesiennych, ciepłych kolorach, gładkie lub w geometryczne wzory.

Warto zwrócić uwagę na wysmakowaną jak zwykle kampanię reklamową. Autorem zdjęć jest Craig McDean, który uchwycił w obiektywie topowe modelki tego sezonu. Wśród nich Chloe Blackshire – główna postać kampanii oraz Jacquelyn Jabłoński.

Tommy Hilfiger to niekwestionowany mistrz stylu casual na najwyższym poziomie. Od lat amerykański brand wierny jest swojemu charakterystycznemu, eleganckiemu stylowi, który w ramach nowych kolekcji odświeżony jest współczesnymi elementami.

 

Co sądzicie o propozycjach marki na ten sezon? Znaleźliście coś dla siebie?

Zobaczcie salon markowy Tommy Hilfiger w GaleriaMarek.pl.

Podobne wpisy

Komentarze

  • Domi 31 października 2013 o 08:36

    Piękne zdjęcia! Jak zwykle TH ma genialne kampanie, aż miło się patrzy! 🙂

  • olo 4 listopada 2013 o 12:09

    Chloe <3

  • Dodaj komentarz

    Najpopularniejsze