Kolekcja Reebok Classic 2014 na sezon wiosenno-letni

buty reebok

Wiosenno-letnia kolekcja Reebok Classic 2014 to kontynuacja powrotu do korzeni. Idealnie wpisuje się w styl miejskiego, sportowego stylu, docenianego już przez kilka pokoleń.

Ten rok zdecydowanie należy do trendu retro running, nawiązującego do stylistyki lat 70. i 80. przedstawionej w odświeżonym wydaniu. Właśnie w tym nurcie utrzymana jest najnowsza kolekcja Reebok Classic.

Historia tej kultowej linii rozpoczęła się w 1987 roku, kiedy klasyki Reeboka zadebiutowały jako obuwie przeznaczone dla biegaczy. Bardzo szybko moda na ten model rozpowszechniła się wśród fanów joggingu. Pomimo niebłagalnego upływu czasu propozycje marki nie straciły nic ze swojej świeżości – zarówno skórzane Classic Leather, jak i zamszowe Classic Leather Suede doskonale pasują obecnie do wygodnej i stylowej mody ulicznej.

 

W GaleriaMarek.pl dostępne są modele w najpopularniejszych kolorach tego sezonu. W propozycjach damskich dominują pastele, ale także intensywne i energetyczne czerwienie i pomarańcze. W ofercie męskiej pojawiły się modele w klasycznych kolorach, ale także bardziej odważne wersje kolorystyczne.

 

Zobacz ofertę butów z linii Reebok Classic w GaleriaMarek.pl.

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze