Żółciaki Timberland – buty, które Cię nie zawiodą!

timberland premium 6

To prawdopodobnie najpopularniejszy produkt marki na świecie.

Jego unikatowy styl i bezkompromisowy komfort noszenia od lat inspirują wielu naśladowców. Jednak prawdziwy Żółty But pozostaje tylko jeden – dostępny także w GaleriaMarek.pl.

Zainspirowany trudnymi warunkami pogodowymi Nowej Anglii, żółty, wodoodporny but Timberland powstał w 1973 roku. Stworzony z amerykańską pomysłowością, łączy wytrzymałość i solidność z modą i stylem. Jest jedyny w swoim rodzaju – i z pewnością najlepszy w swojej klasie.

 

Pierwszej jakości nubukowa skóra, grube miodowe podeszwy i bezprecedensowe wzornictwo sprawiły, że Żółte Buty stały się niesłychanie popularne na całym świecie. Początkowo znane wyłącznie w swojej ojczyźnie, Stanach Zjednoczonych, bardzo szybko zyskały międzynarodową popularność, która stale rośnie. Także dzięki wiernym fanom Żółtego, którzy nie rozstają się ze swoim ukochanym modelem. Należą do ich największe światowe gwiazdy muzyki m.in. Rihanna, Jay Z, Kanye West i Pharell Williams.

 

Ty także możesz dołączyć do tego modnego grona fanów Żołtego Buta Timberland. Ten prawdziwy i kultowy już model znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Zobacz produkt: https://galeriamarek.pl/timberland-premium-6-meskie-buty-buty-outdoor-timberland,plec,MM,B,BO,84080.bhtml lub https://galeriamarek.pl/timberland-premium-6-damskie-buty-buty-outdoor-timberland,plec,WW,B,BO,84081.bhtml

Podobne wpisy

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Najpopularniejsze